Deelnemers

Voornaam Achternaam Speelsterkte Club Toernooironde
Geert Groenen 6 dan Zaterdag 14 Augustus
Zondag 15 Augustus
Maandag 16 Augustus
Dinsdag 17 Augustus
Woensdag 18 Augustus
Donderdag 19 Augustus
Michiel Eijkhout 5 dan -- Zaterdag 14 Augustus
Zondag 15 Augustus
Maandag 16 Augustus
Dinsdag 17 Augustus
Woensdag 18 Augustus
Donderdag 19 Augustus
Koen Pomstra 5 dan Geen
Michiel Tel 5 dan Utrecht Zaterdag 14 Augustus
Rudi Verhagen 5 dan Drienerlose Go Vereniging Zaterdag 14 Augustus
Zondag 15 Augustus
Maandag 16 Augustus
Dinsdag 17 Augustus
Woensdag 18 Augustus
Donderdag 19 Augustus
Herman Hiddema 4 dan Groningen Zaterdag 14 Augustus
Zondag 15 Augustus
Maandag 16 Augustus
Dinsdag 17 Augustus
Woensdag 18 Augustus
Donderdag 19 Augustus
Merijn de Jong 3 dan Rotterdam Zondag 15 Augustus
Maandag 16 Augustus
Dinsdag 17 Augustus
Woensdag 18 Augustus
Donderdag 19 Augustus
Sjoerd Kuperus 3 dan Utrecht Zaterdag 14 Augustus
Gerard Nederveen 3 dan Eindhoven Zaterdag 14 Augustus
Zondag 15 Augustus
Maandag 16 Augustus
Dinsdag 17 Augustus
Woensdag 18 Augustus
Erik van der Werf 2 dan Eindhoven Zaterdag 14 Augustus
Bas Vet 2 dan Zaterdag 14 Augustus
Pepijn Visscher 2 dan
Ming Au 1 dan Go-club Seki Maandag 16 Augustus
Dinsdag 17 Augustus
Woensdag 18 Augustus
Donderdag 19 Augustus
Mathijs Romans 1 dan Utrecht
Vincent van der Goes 1 dan Leiden Zaterdag 14 Augustus
Zondag 15 Augustus
Maandag 16 Augustus
Dinsdag 17 Augustus
Woensdag 18 Augustus
Donderdag 19 Augustus
Bouke van der Spoel 1 dan Utrecht
Erwin Bonsma 1 kyu Eindhoven Zaterdag 14 Augustus
Merlijn Koek 1 kyu Zeist
Douwe Meijwr 1 kyu
Heike De Rijk 2 kyu Groningen Zaterdag 14 Augustus
Tamara Au-Havik 3 kyu Seki
marianne diederen 3 kyu Zondag 15 Augustus
Maandag 16 Augustus
Woensdag 18 Augustus
Donderdag 19 Augustus
Jasper Froeling 3 kyu Groningen
Marieke Overbeek 3 kyu
Roel van Kollem 3 kyu Amsterdam Zaterdag 14 Augustus
Zondag 15 Augustus
Maandag 16 Augustus
Dinsdag 17 Augustus
Woensdag 18 Augustus
Donderdag 19 Augustus
Yvonne Roelofs 4 kyu
Rene van Breugel 4 kyu Eindhoven Zaterdag 14 Augustus
Reijer van der Zande 4 kyu Grunn Zaterdag 14 Augustus
Mirjam Visscher 4 kyu
Ilona Crispien 5 kyu - Zaterdag 14 Augustus
Zondag 15 Augustus
Maandag 16 Augustus
Dinsdag 17 Augustus
Woensdag 18 Augustus
Donderdag 19 Augustus
Rob Friederichs 5 kyu Go Club Betuwe (Culemborg) Zaterdag 14 Augustus
Zondag 15 Augustus
Maandag 16 Augustus
Dinsdag 17 Augustus
Woensdag 18 Augustus
Donderdag 19 Augustus
Dorus Peelen 5 kyu Wageningen Zaterdag 14 Augustus
Zondag 15 Augustus
Maandag 16 Augustus
Dinsdag 17 Augustus
Woensdag 18 Augustus
Donderdag 19 Augustus
Bart Vergouwe 6 kyu
Hans Finkelnberg 7 kyu Leiden Zaterdag 14 Augustus
R Pars 7 kyu Groningen
Wytze van der Raay 9 kyu Go Club Betuwe (Culemborg) Zaterdag 14 Augustus
Zondag 15 Augustus
Maandag 16 Augustus
Dinsdag 17 Augustus
Woensdag 18 Augustus
Donderdag 19 Augustus
Francien Finke 11 kyu Venlo Zaterdag 14 Augustus
Zondag 15 Augustus
Maandag 16 Augustus
Dinsdag 17 Augustus
Woensdag 18 Augustus
Donderdag 19 Augustus
Koen van Lankveld 11 kyu Amsterdam
Chaja van Kollem 15 kyu Geen
Julian Au - Seki
Annemarie de Putter -
Jeroen van der Laan -