Attendees

First name Last name Rank Club Tournament round
Geert Groenen 6 dan Saturday August 14th
Sunday August 15th
Monday August 16th
Tuesday August 17th
Wednesday August 18th
Thursday August 19th
Michiel Eijkhout 5 dan -- Saturday August 14th
Sunday August 15th
Monday August 16th
Tuesday August 17th
Wednesday August 18th
Thursday August 19th
Koen Pomstra 5 dan Geen
Michiel Tel 5 dan Utrecht Saturday August 14th
Rudi Verhagen 5 dan Drienerlose Go Vereniging Saturday August 14th
Sunday August 15th
Monday August 16th
Tuesday August 17th
Wednesday August 18th
Thursday August 19th
Herman Hiddema 4 dan Groningen Saturday August 14th
Sunday August 15th
Monday August 16th
Tuesday August 17th
Wednesday August 18th
Thursday August 19th
Merijn de Jong 3 dan Rotterdam Sunday August 15th
Monday August 16th
Tuesday August 17th
Wednesday August 18th
Thursday August 19th
Sjoerd Kuperus 3 dan Utrecht Saturday August 14th
Gerard Nederveen 3 dan Eindhoven Saturday August 14th
Sunday August 15th
Monday August 16th
Tuesday August 17th
Wednesday August 18th
Erik van der Werf 2 dan Eindhoven Saturday August 14th
Bas Vet 2 dan Saturday August 14th
Pepijn Visscher 2 dan
Ming Au 1 dan Go-club Seki Monday August 16th
Tuesday August 17th
Wednesday August 18th
Thursday August 19th
Mathijs Romans 1 dan Utrecht
Vincent van der Goes 1 dan Leiden Saturday August 14th
Sunday August 15th
Monday August 16th
Tuesday August 17th
Wednesday August 18th
Thursday August 19th
Bouke van der Spoel 1 dan Utrecht
Erwin Bonsma 1 kyu Eindhoven Saturday August 14th
Merlijn Koek 1 kyu Zeist
Douwe Meijwr 1 kyu
Heike De Rijk 2 kyu Groningen Saturday August 14th
Tamara Au-Havik 3 kyu Seki
marianne diederen 3 kyu Sunday August 15th
Monday August 16th
Wednesday August 18th
Thursday August 19th
Jasper Froeling 3 kyu Groningen
Marieke Overbeek 3 kyu
Roel van Kollem 3 kyu Amsterdam Saturday August 14th
Sunday August 15th
Monday August 16th
Tuesday August 17th
Wednesday August 18th
Thursday August 19th
Yvonne Roelofs 4 kyu
Rene van Breugel 4 kyu Eindhoven Saturday August 14th
Reijer van der Zande 4 kyu Grunn Saturday August 14th
Mirjam Visscher 4 kyu
Ilona Crispien 5 kyu - Saturday August 14th
Sunday August 15th
Monday August 16th
Tuesday August 17th
Wednesday August 18th
Thursday August 19th
Rob Friederichs 5 kyu Go Club Betuwe (Culemborg) Saturday August 14th
Sunday August 15th
Monday August 16th
Tuesday August 17th
Wednesday August 18th
Thursday August 19th
Dorus Peelen 5 kyu Wageningen Saturday August 14th
Sunday August 15th
Monday August 16th
Tuesday August 17th
Wednesday August 18th
Thursday August 19th
Bart Vergouwe 6 kyu
Hans Finkelnberg 7 kyu Leiden Saturday August 14th
R Pars 7 kyu Groningen
Wytze van der Raay 9 kyu Go Club Betuwe (Culemborg) Saturday August 14th
Sunday August 15th
Monday August 16th
Tuesday August 17th
Wednesday August 18th
Thursday August 19th
Francien Finke 11 kyu Venlo Saturday August 14th
Sunday August 15th
Monday August 16th
Tuesday August 17th
Wednesday August 18th
Thursday August 19th
Koen van Lankveld 11 kyu Amsterdam
Chaja van Kollem 15 kyu Geen
Julian Au - Seki
Annemarie de Putter -
Jeroen van der Laan -